Bimed CRYO - cryo cihazı - cryotherapy - cryo therapy - cryo device - cryo devices - cryo gun - cryogun - crio - kryo - kriyo - criyo - krio - cryo cihazları

İçeriğe git

Ana menü:

Dermatoloji doktorlarının tercihi BİMED MC-150 Cryoset; yön değiştirebilen tetikleme mekanizması sayesinde sol el ile de rahatlıkla kullanılabilir. Paslanmaz-çelik gövdesi ve ergonomik dizaynı ile üst seviyede güvenli ve rahat kullanım sağlar. MC-150 Cryoset ile birlikte verilen zengin standart aksesuarlar, özel üretilen muhafaza ve taşıma çantasının içinde kullanıcıya sunulmaktadır. Opsiyonel onlarca çeşit sprey ve kontak prob seçeneği bulunmaktadır. Doku sınırlayıcı olarak kullanılan değişik çaplardaki şeffaf cryo tabakları; uygulama esnasında görüş açısını bozmadan müdahale alanını optimize etmekte ve zarif yapısı ile tutuş kolaylığı sağlamaktadır.

(Aksesuarlar ve ürün detayı için tıklayınız)

 
Jinekoloji uzmanlarının uzun yıllardır memnuniyetle kullandığı BİMED MC-120 cryo cihazı; ergonomik dizaynı ile ele mükemmel uyum sağlayarak, kullanımı kolaylaştırmaktadır. Tetik sabitleme sistemi ile kullanıcı tetiği sürekli basılı tutmak zorunda değildir. Geri çözülme (de-frost) işlemi, termal sistem sayesinde saniyeler içinde gerçekleşmektedir. Altın kaplama prob uçları oksitlenmeden yıllarca size hizmet edecektir.
Cihazı tüm aksesuarları ile birlikte taşımak ve muhafaza edebilmek için özel çantası ile birlikte sunulmaktadır.

(Aksesuarlar ve ürün detayı için tıklayınız)
 


Jinekoloji uzmanlarının uzun yıllardır memnuniyetle kullandığı BİMED MC-120A cryo cihazı; ergonomik dizaynı ile ele mükemmel uyum sağlayarak, kullanımı kolaylaştırmaktadır. Tetik sabitleme sistemi ile kullanıcı tetiği sürekli basılı tutmak zorunda değildir. Geri çözülme (de-frost) işlemi, termal sistem sayesinde saniyeler içinde gerçekleşmektedir.
Altın kaplama prob uçları oksitlenmeden yıllarca size hizmet edecektir. Çok amaçlı kullanıma uygun tekerlekli sehpası ile klinik ortamında istenen yere taşınabilmekte ve özel dizaynı ile cryo tüpünü gizlemektedir.

(Aksesuarlar ve ürün detayı için tıklayınız)

 
Oftalmoloji uygulamalarında tercih edilen BİMED Universal cryo cihazı, üzerinde bulunan basınç manometresi ve regülasyon sistemi sayesinde çalışma basıncını kontrol altında tutmaktadır. Süper çalışma ve geri çözülme (de-frost) hızı; müdahale süresini minimize etmektedir. Çeşitli prob seçenekleriyle geniş bir kullanım alanı sağlar. Çok amaçlı kullanıma uygun tekerlekli sehpası ile klinik ortamında istenen yere taşınabilmekte ve özel dizaynı ile cryo tüpünü gizlemektedir.

(Aksesuarlar ve ürün detayı için tıklayınız) 

Dijital göstergesi ve ayarlanabilen sıcaklık seviyesi ile oftalmoloji uygulamalarında araştırmaya yönelik veri takibi için tercih edilen BİMED MC-106 cryo cihazı,
üzerinde bulunan basınç manometresi ve regülasyon sistemi sayesinde çalışma basıncını kontrol altında tutmaktadır. Cihaz, hafızasına yüklenen derecede çalışma ısısını sabit kılar. Süper çalışma ve geri çözülme (de-frost) hızı; müdahale süresini minimize etmektedir. Çeşitli prob seçenekleriyle geniş bir kullanım alanı sağlar. Çok amaçlı kullanıma uygun tekerlekli sehpası ile klinik ortamında istenen yere taşınabilmekte ve özel dizaynı ile cryo tüpünü gizlemektedir.

(Aksesuarlar ve ürün detayı için tıklayınız)

 

Dermatolojik müdahaleler için tasarlanan özel kalem tipi probu ile mükemmel tutuş ve müdahale imkanı sunan BİMED Universal Mini cryo cihazı; portatif dizaynı sayesinde yer kaplamaz. Kullanılan tüp taşıyıcı araba ile rahatça hareket ettirilerek istenen yere taşınabilir. Değiştirilebilir prob ucu kullanımı için tasarlanan probu ekonomiktir ve uç çeşitliliği ile çok çeşitli lezyonlarda kullanma olanağı sağlar.

(Aksesuarlar ve ürün detayı için tıklayınız) 

Çeşitli ebatlarda üretilen dayanıklı alüminyum gövde sayesinde oldukça hafif ve yüksek kalitesi ile uzun bekleme süreleri sunan Sıvı Azot saklama ve taşıma kapları kliniklerde güvenle hizmet vermektedir. Büyük kapasiteli kaplar için tasarlanan taşıma arbaları, yer değişimi için kolaylık sağlar. 20 lt. ve daha büyük modeller için üretilen aktarma ünitesinde çift güvenlik sistemi
bulunmakta ve musluğu sayesinde güvenle dolum yapılmaktadır. Aktarma ünitesi üzerinde bulunan basınç göstergesi kap içindeki basıncı izlemeye olanak sağlar. Ayrıca bütün kaplar için üretilen kullanımı kolay (sök-tak) aktarma üniteleri bulunmaktadır.

(Aksesuarlar ve ürün detayı için tıklayınız)

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön